O nás

Své nové partnery hledají tisíce a tisíce samotných lidí. Pokud patříte mezi ně, rádi vám pomůžeme při seznámení. S naší seznamkou můžete rychle najít žádaného partnera.
Díky našim zkušenostem, znalostem a osobnímu přístupu je možné seznámení zjednodušit. S každým zájemce o seznámení prostřednictvím naší seznamky bude osobně mluvit specialistka s dlouholetými zkušenostmi PhDr. Hana Dexterová. Ta dokáže posoudit, kdo se ke komu může hodit, a nabídnut kontakty jen na ty potenciální partnery, kteří podle jejího úsudky zájemci či zájemkyni o seznámení vyhovují z hlediska psychologických a povahových aspektů.

  • Jsme seznamka s výhradně osobním přístupem. Máme dobré a prokazatelné výsledky díky zkušenostem, znalostem a citu pro věc.
  • Seznámili jsme již více než 10 tisíc lidí. Úspěšně seznámíme 4 z 5 lidí.
  • Jsme víc než online seznamka, štěstí v seznamování se dá pomoci pečlivým výběrem potenciálních protějšků pro vás. U nás registrovaní lidé jsou reální a hledají seznámení.
  • Seznamka nejen pro Brno, umožníme vám seznámit se. Seznamka, lidé s cílem seznámení a kousek štěstí.
  • Zaručujeme diskrétnost. Údaje ani fotografie našich klientů zásadně nikomu nepředáváme. Proto vítáme všechny, pro které není příjemné seznamování prostřednictvím internetových seznamek.
  • Nabízíme možnost vyzkoušení i exkluzivní služby pro náročné.

PhDr. Hana Dexterová

„Při osobním rozhovoru s každým zájemcem o seznámení se snažím každého poznat a zjistit jeho představy o žádaném partnerovi. Jde nejen o skutečnosti, jako jsou věk či společenské postavení, ale také o skutečnosti týkající se životních názorů a postojů. Někdy se také řídím citem a ženskou intuicí a můžu říct, že to často vychází.
Na práci mě nejvíce baví osobní kontakt, budování důvěry a momenty, kdy vidím, že se podařilo dát dohromady mé klienty a začíná nějaký pěkný vztah. S lidmi pracuji individuálně, vždy se snažím volit takový přístup, který je potřeba.“

Akce

Seznamka s kamarády a němčinou či angličtinou

Pokud si hledáte nové kamarády anebo životní lásku, spojte příjemné s užitečným a přijďte si procvičit, v letošním roce 2019, Čtěte více

Společenský večer

V úterý 19.2.2019 pořádáme od 19,00 hod. v restauraci Central Cafe na tř. kpt. Jaroše 20, Brno  SPOLEČENSKÝ  VEČER. Hrát Čtěte více

Pohodová párty pro singles

Večer s country kapelou Noví kaskadéři Kdy: úterý  19.12.2017 v 18,00 hod Kde: Central Café, tř. kpt. Jaroše 20, Brno Čtěte více

Více z akcí