Pavel a Katka

Před dvěma lety jsem se na radu své kamarádky zaregistroval do seznamky k paní Dexterové. A po třech měsících mi začal nový život.

Po pár týdnech po registraci jsem měl několik schůzek, ale nic vážného z toho nebylo Pak jsem dostal kontakty na jednu dívku a napsal ji smsku. Ona mi odpověděla a bylo to zajímavé. Začali jsme si psát a volat a postupně jsme oba poznávali, že máme mnoho společného a že naše životní hodnoty jsou si dost blízké. Asi po měsíci jsme se viděli poprvé a byl jsem Katkou okouzlený. První dojem byl dokonce takový, že tak krásná žena asi ani nebude chtít vztah s docela obyčejným mužem, za jakého se považuji. Naštěstí to ale neplatilo. Vše se vyvíjelo dobře, po dalších dvou měsících jsme se sestěhovali a teď budeme slavit už naše druhé výročí a plánujeme to oslavit tím nejlepším způsobem – svatbou. Děkujeme paní Dexterové za zprostředkování našeho setkání, protože my dva jsme se prostě hledali, až jsme se našli.

Další

Akce

Pohodová párty pro singles

Večer s country kapelou Noví kaskadéři Kdy: úterý  19.12.2017 v 18,00 hod Kde: Central Café, tř. kpt. Jaroše 20, Brno Čtěte více

Přehled akcí

Aktuální akce zveřejňujeme na facebooku Seznamka Dexter Brno

Termíny bowling v Bobycentru

čtvrtek 10.12.2015 od 18,00 hod. neděle 13.12.2015 od 16,00 hod.

Více z akcí