Ona hledá jeho: jak poznat falešné inzeráty

Internet je plný online seznamek, kde lze najít spousty inzerátů. Také rubrika „Ona hledá jeho“ se zdá plná žen, hledajících vhodné protějšky k seznámení. Některé z inzerátů však mohou být neseriózními nabídkami placených společnic nebo lákadly komerčních seznamek. Jak takovéto inzeráty poznat?

Protože je komunikace na internetu, a to i v oblasti seznámení, anonymní, najde se i v online seznamkách mnoho podvodníků a podvodnic. Například v rubrice „Ona hledá jeho“ lze natrefit na mnoho zavádějících či falešných inzerátů, ve kterých ženy, které předstírají hledání vztahu, nabízejí sexuální služby za peníze. Pokud hledáte partnerku pro vážný vztah, měli byste věnovat pozornost například těmto věcem. Pokud je v textu příslib sexuálních radovánek, jedná se skoro vždy o skrytou reklamu žen, které si za své služby nechávají platit. Takovéto ženy často uvádějí v textu své telefonní číslo. Přitom jen velice málo žen se zájmem o vážné seznámení by ve veřejném inzerátu sdělovalo tak citlivý osobní údaj. Někdy inzeráty uvádějí pro komunikaci s autorkou telefonní číslo s nezvyklou předvolbou. Tehdy byste se měli mít na pozoru, neboť se za ním s vysokou pravděpodobností může skrývat placená linka. 

Neseriózní seznamky inzerují skrytě


Kromě žen, které skrytě nabízejí erotické služby, se často vyskytují v inzertních rubrikách webů také oznámení, jejichž komerční charakter není na první pohled zřejmý. Ženy v těchto inzerátech jsou ideálem – štíhlé a sportovní blondýnky s dokonalou postavou, finančně nezávislé a tolerantní hledají muže z celé republiky a přitom jim nezáleží na vzhledu či postavení.
V takovém případě se může jednat o neseriózní inzerát komerční seznamky. Fotografie je často jen z databanky fotografií a daný inzerát slouží pouze jako návnada na zájemce z řad mužů. Po odepsání vám může přijít nabídka na zprostředkování kontaktu, ovšem za nepřiměřeně vysokou částku.
 
Tip seznamky Dexter rande: Podvodné inzeráty seznamek poznáte tak, že ženy většinou působí až nepřirozeně atraktivně. Texty působí uměle a stylizovaně.

Další

Akce

Seznamka s kamarády a němčinou či angličtinou

Pokud si hledáte nové kamarády anebo životní lásku, spojte příjemné s užitečným a přijďte si procvičit, v letošním roce 2019, Čtěte více

Společenský večer

V úterý 19.2.2019 pořádáme od 19,00 hod. v restauraci Central Cafe na tř. kpt. Jaroše 20, Brno  SPOLEČENSKÝ  VEČER. Hrát Čtěte více

Pohodová párty pro singles

Večer s country kapelou Noví kaskadéři Kdy: úterý  19.12.2017 v 18,00 hod Kde: Central Café, tř. kpt. Jaroše 20, Brno Čtěte více

Více z akcí